O nas

O firmie

Firma została załozona w roku 2012, przed założeniem działalności gospodarczej pracowałem kilka lat w biurze rachunkowym zajmując sie księgowością wszelkich podmiotów gospodarczych funkcjonujących zarówno na uproszczonych kpir jak tez na pełnych księgach rachunkowych.

W toku nabywania doświadczenia zawodowego ukończyłem studia licencjackie w specjalności rachunkowość i finanse oraz studia magisterskie na kierunku rachunkowość i technologie informatyczne.

Ostatni etap to ukończenie rocznych studiów podyplomowych na uniwersytecie wrocławskim w specjalności podatki.

W 2013 r uzyskałem świadectwo kwalifikacji umożliwiajace w tamtym okresie prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Świadomość ciągłych zmian prawa podatkoweg i finansów wymusza od nowoczesnego księgowego stałego uzupełniania wiedzy i nieustannego doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń i kursów organizowanych przez różne instytucje np stowarzyszenia księgowych lub instytuty podatkowe.

 

Firma korzysta na codzień już od wielu lat z dostępów elektronicznych do baz wiedzy i literatury udostępnianych przez Gofin ( biuletyny, poradniki metodyczne , książki, gazety itd itp )

 

   

  ZADAJ NAM PYTANIE!

  Masz pytania, potrzebujesz informacji ?
  Skontaktuj się z nami w szybki sposób za pomocą formularza!


   


  COPYRIGHT: www.wolczko.com.pl